ZabudowaBalkonu.infoZabudowaBalkonu.info
   ZabudowaBalkonu.infoZabudowaBalkonu.info

   Współpraca

   Współpraca

   Jako producent zabudów balkonów i tarasów w systemie aluminiowo-szklanym zapraszamy do współpracy deweloperów, architektów i dystrybutorów oraz  ich przedstawicieli. Oferujemy gotowy produkt – również z możliwością montażu przez naszą firmę – ze wsparciem w rozwijaniu sprzedaży. Zapewniamy wystawki, próbniki, materiały reklamowe. Do Państwa dyspozycji oddajemy, przeszkolonych pracowników, którzy służą pomocą zarówno przy dużych jak i małych realizacjach.

   Gotowy produkt przygotowany do montażu, dostarczymy własnym transportem lub za pośrednictwem firmy spedycyjnej na terenie całego kraju.

   Realizacje

   Od projektu po realizacje

   Niewątpliwym atutem przygotowanej przez nas oferty są przystępne ceny naszych produktów. Jesteśmy bezpośrednim producentem – sami projektujemy dostępne u nas systemy zabudowań ,a nasza wykwalifikowana kadra monterów montuje daną konstrukcję zazwyczaj w ciągu jednego dnia.

   projekt

   Projektowanie

   Projektowanie zabudów balkonowych i tarasowych to proces, który wymaga uwzględnienia wielu czynników, takich jak architektura budynku, potrzeby mieszkańców oraz warunki otoczenia. W trakcie projektowania należy rozważyć wybór materiałów, rozmiar i kształt zabudowy oraz sposoby jej montażu.

   01
   wykonanie

   Produkcja

   Produkcja systemów aluminiowych to proces wytwarzania elementów, które stanowią ochronę m in. przed warunkami atmosferycznymi oraz zapewniają prywatność mieszkańcom. W trakcie produkcji stosujemy materiały, takie jak aluminium, szkło i poliwęglan.

   02
   realizacja

   Montaż

   Montaż zabudów aluminiowo szklanych to proces, który wymaga precyzji i dokładności. Dysponujemy kilkoma zespołami doświadczonych monterów. Oferujemy szybki i profesjonalny montaż, zrealizowaliśmy setki projektów.

   03