ZabudowaBalkonu.infoZabudowaBalkonu.info
   ZabudowaBalkonu.infoZabudowaBalkonu.info

   Drzwi aluminiowe

   Drzwi aluminiowe Office

   Drzwi jednoskrzydłowe, wykonane z profili aluminiowych malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL oraz kolorów drewnopodobnych – imitacja drewna.

   Jeżeli chcesz wycenić, dobrać komplet stolarki do swojego domu lub dowiedzieć się więcej o konkretnych rozwiązaniach systemu Office nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania.

   Realizacje

   Od projektu po realizacje

   Niewątpliwym atutem przygotowanej przez nas oferty są przystępne ceny naszych produktów. Jesteśmy bezpośrednim producentem – sami projektujemy dostępne u nas systemy zabudowań ,a nasza wykwalifikowana kadra monterów montuje daną konstrukcję zazwyczaj w ciągu jednego dnia.

   projekt

   Projektowanie

   Projektowanie zabudów balkonowych i tarasowych to proces, który wymaga uwzględnienia wielu czynników, takich jak architektura budynku, potrzeby mieszkańców oraz warunki otoczenia. W trakcie projektowania należy rozważyć wybór materiałów, rozmiar i kształt zabudowy oraz sposoby jej montażu.

   01
   wykonanie

   Produkcja

   Produkcja systemów aluminiowych to proces wytwarzania elementów, które stanowią ochronę m in. przed warunkami atmosferycznymi oraz zapewniają prywatność mieszkańcom. W trakcie produkcji stosujemy materiały, takie jak aluminium, szkło i poliwęglan.

   02
   realizacja

   Montaż

   Montaż zabudów aluminiowo szklanych to proces, który wymaga precyzji i dokładności. Dysponujemy kilkoma zespołami doświadczonych monterów. Oferujemy szybki i profesjonalny montaż, zrealizowaliśmy setki projektów.

   03