ZabudowaBalkonu.infoZabudowaBalkonu.info
   ZabudowaBalkonu.infoZabudowaBalkonu.info

   Aluminiowe przegrody balkonowe

   Aluminiowe przegrody balkonowe

   Przegrody balkonowe idealnie sprawdzą się  w budynkach wielorodzinnych.  Mogą one pełnić nie tylko funkcję odgradzającą, ale również konstrukcyjną i dekoracyjną. Nadają prywatności , uchronią przed promieniami słonecznymi oraz wiatrem. Nasz produkt pozwala na montaż w każdym miejscu, umożliwiając ciekawa aranżację przestrzeni poprzez efektywne jej rozdzielenie. Aluminiowa konstrukcja jest znacznie węższa od tradycyjnej ściany działowej, przez co zyskujemy dodatkową powierzchnię użytkową.

   Realizacje

   Od projektu po realizacje

   Niewątpliwym atutem przygotowanej przez nas oferty są przystępne ceny naszych produktów. Jesteśmy bezpośrednim producentem – sami projektujemy dostępne u nas systemy zabudowań ,a nasza wykwalifikowana kadra monterów montuje daną konstrukcję zazwyczaj w ciągu jednego dnia.

   projekt

   Projektowanie

   Projektowanie zabudów balkonowych i tarasowych to proces, który wymaga uwzględnienia wielu czynników, takich jak architektura budynku, potrzeby mieszkańców oraz warunki otoczenia. W trakcie projektowania należy rozważyć wybór materiałów, rozmiar i kształt zabudowy oraz sposoby jej montażu.

   01
   wykonanie

   Produkcja

   Produkcja systemów aluminiowych to proces wytwarzania elementów, które stanowią ochronę m in. przed warunkami atmosferycznymi oraz zapewniają prywatność mieszkańcom. W trakcie produkcji stosujemy materiały, takie jak aluminium, szkło i poliwęglan.

   02
   realizacja

   Montaż

   Montaż zabudów aluminiowo szklanych to proces, który wymaga precyzji i dokładności. Dysponujemy kilkoma zespołami doświadczonych monterów. Oferujemy szybki i profesjonalny montaż, zrealizowaliśmy setki projektów.

   03