ZabudowaBalkonu.infoZabudowaBalkonu.info
   ZabudowaBalkonu.infoZabudowaBalkonu.info

   Zadaszenia

   Sky Roof

   Luksusowe zadaszenie wypełnione najwyższej jakości szkłem bezpiecznym 8-10mm. Przedstawiony rodzaj zadaszenia ze szkła i aluminium sprawdzi się doskonale przy domach jednorodzinnych, budynkach użytku publicznego oraz restauracjach. Wysoka stabilność gwarantowana jest poprzez solidna konstrukcję. Konstrukcja posiada opcjonalną możliwość zamontowania przeszkleń bocznych.

   Poli Roof

   Dach z poliwęglanu to lekkie zadaszenie tarasu montowane do ściany budynku. Wszystkie elementy zaprojektowano z dbałością o najdrobniejsze detale co pozwoliło osiągnąć estetyczny i minimalistyczny wygląd. Poliwęglan posiada warstwę UV która chroni go przed starzeniem. Posiada również ciekawe możliwości aranżacyjne i doskonale spełnia swoją funkcję jest również stosunkowo lżejszy w porównaniu do innych materiałów. Większość mocowań jest niewidoczna i znajduje się pod specjalnymi elementami maskującymi. Zintegrowany system odwodnienia został ukryty w konstrukcji.

   Realizacje

   Od projektu po realizacje

   Niewątpliwym atutem przygotowanej przez nas oferty są przystępne ceny naszych produktów. Jesteśmy bezpośrednim producentem – sami projektujemy dostępne u nas systemy zabudowań ,a nasza wykwalifikowana kadra monterów montuje daną konstrukcję zazwyczaj w ciągu jednego dnia.

   projekt

   Projektowanie

   Projektowanie zabudów balkonowych i tarasowych to proces, który wymaga uwzględnienia wielu czynników, takich jak architektura budynku, potrzeby mieszkańców oraz warunki otoczenia. W trakcie projektowania należy rozważyć wybór materiałów, rozmiar i kształt zabudowy oraz sposoby jej montażu.

   01
   wykonanie

   Produkcja

   Produkcja systemów aluminiowych to proces wytwarzania elementów, które stanowią ochronę m in. przed warunkami atmosferycznymi oraz zapewniają prywatność mieszkańcom. W trakcie produkcji stosujemy materiały, takie jak aluminium, szkło i poliwęglan.

   02
   realizacja

   Montaż

   Montaż zabudów aluminiowo szklanych to proces, który wymaga precyzji i dokładności. Dysponujemy kilkoma zespołami doświadczonych monterów. Oferujemy szybki i profesjonalny montaż, zrealizowaliśmy setki projektów.

   03