ZabudowaBalkonu.infoZabudowaBalkonu.info
   ZabudowaBalkonu.infoZabudowaBalkonu.info

   Zabudowa balkonów

   System ramowy Pro Glass

   Zabudowa ramowa  to sprawdzony i lubiany przez setki klientów system zabudowy balkonów. Składa się on z najwyższej jakości szkła oraz najsolidniejszych na rynku profili aluminiowych. W zabudowie ramowej Pro Glass okna przesuwają się w obie strony na rolkach po prowadnicy dolnej składającej się od 2 do 5 torów jezdnych.

   System bezramowy Open Glass

   To nowoczesny system zabudowy balkonów, składający się z przesuwno-składanych szklanych tafli. Zastosowane w tym typie zabudowy szkło hartowane ESG o grubości 8 lub 10 mm zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

   System bezramowy Silent Glass

   To nowoczesny system zabudowy balkonów, składający się z przesuwnych szklanych tafli. Zastosowane w tym typie zabudowy szkło hartowane ESG o grubości 8 lub 10 mm zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

   Realizacje

   Idealnie dopasowane do potrzeb klienta

   Od projektu po realizacje

   Niewątpliwym atutem przygotowanej przez nas oferty są przystępne ceny naszych produktów. Jesteśmy bezpośrednim producentem – sami projektujemy dostępne u nas systemy zabudowań ,a nasza wykwalifikowana kadra monterów montuje daną konstrukcję w ciągu jednego dnia.

   projekt

   Projektowanie

   Projektowanie zabudów balkonowych i tarasowych to proces, który wymaga uwzględnienia wielu czynników, takich jak architektura budynku, potrzeby mieszkańców oraz warunki otoczenia. W trakcie projektowania należy rozważyć wybór materiałów, rozmiar i kształt zabudowy oraz sposoby jej montażu.

   01
   wykonanie

   Produkcja

   Produkcja systemów aluminiowych to proces wytwarzania elementów, które stanowią ochronę m in. przed warunkami atmosferycznymi oraz zapewniają prywatność mieszkańcom. W trakcie produkcji stosujemy materiały, takie jak aluminium, szkło i poliwęglan.

   02
   realizacja

   Montaż

   Montaż zabudów aluminiowo szklanych to proces, który wymaga precyzji i dokładności. Dysponujemy kilkoma zespołami doświadczonych monterów. Oferujemy szybki i profesjonalny montaż, zrealizowaliśmy setki projektów.

   03