ZabudowaBalkonu.infoZabudowaBalkonu.info
   ZabudowaBalkonu.infoZabudowaBalkonu.info

   Balustrady

   Balustardy samonośne

   Samonośna balustrada wykonana jest bazowo ze szkła hartowanego umieszczonego systemowo w profilu podłogowym. Dzięki własciwościom hartowania a tak,że zastosowaniu odpornego na korozję aluminim, balustrady są wysoce odporne na upływ czasu i wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechniczne. Dzięki wielu dostepnym wariantom, stwarzają możliwość wpasowania ich w dowolna stylistykę budynku.

   Balustrady szklane mocowane punktowo „Rotule”

   Ten rodzaj balustrady wykonany jest w całości ze szkła hartowanego lub klejonego ESG/VSG, które jest odporne na uderzenia i bezpieczne w użytkowaniu. Podkreśla nowoczesne aranżacje, nadaje pomieszczeniu lekkości, otwiera przestrzeń i optycznie ją powiększa. Zakotwiczona za pomocą uchwytów punktowych – tzw. Rotuli są one przymocowane do konstrukcji za pomocą gwintowanych prętów i kotew chemicznych. Mocowanie realizowane przez otwory wywiercone w szkle.

   Balustrady inwestycyjne

   Nowoczesny lekki wizualnie system balustrad wykonany z profili aluminiowych o podwyższonej sztywności.System balustrad aluminiowych to nowoczesny produkt zapewniający wysoki standard bezpieczeństwa i estetyki. Dzięki przemyślanej konstrukcji słupki można mocować na płycie balkonowej jak również do jej czoła. Ponadto montaż naszych balustrad nie wymaga spawania a materiał może być cięty na budowie lub dostarczony jako gotowe elementy.

   Realizacje

   Od projektu po realizacje

   Niewątpliwym atutem przygotowanej przez nas oferty są przystępne ceny naszych produktów. Jesteśmy bezpośrednim producentem – sami projektujemy dostępne u nas systemy zabudowań ,a nasza wykwalifikowana kadra monterów montuje daną konstrukcję zazwyczaj w ciągu jednego dnia.

   projekt

   Projektowanie

   Projektowanie zabudów balkonowych i tarasowych to proces, który wymaga uwzględnienia wielu czynników, takich jak architektura budynku, potrzeby mieszkańców oraz warunki otoczenia. W trakcie projektowania należy rozważyć wybór materiałów, rozmiar i kształt zabudowy oraz sposoby jej montażu.

   01
   wykonanie

   Produkcja

   Produkcja systemów aluminiowych to proces wytwarzania elementów, które stanowią ochronę m in. przed warunkami atmosferycznymi oraz zapewniają prywatność mieszkańcom. W trakcie produkcji stosujemy materiały, takie jak aluminium, szkło i poliwęglan.

   02
   realizacja

   Montaż

   Montaż zabudów aluminiowo szklanych to proces, który wymaga precyzji i dokładności. Dysponujemy kilkoma zespołami doświadczonych monterów. Oferujemy szybki i profesjonalny montaż, zrealizowaliśmy setki projektów.

   03